Profiscan s.r.o. je nezávislým subjektem, který vznikl v roce 2007 se záměrem vytvořit chráněná pracovní místa pro cílovou skupinu osob se zdravotním postižením.

V současné době Profiscan provozuje 43 takových míst a realizuje zakázky z oborů digitalizace dokumentů, strojového vyšívání a zakázkové výroby magnetických skleněných tabulí. Nabízí uplatnění i lidem, kteří se nespokojí pouze s manuální prací ve výrobních dílnách, ale chtějí pracovat s nejmodernějším IT vybavením skenovací linky nebo průmyslovými vyšívacími stroji. V neposlední řadě mohou zájemci rozšířit své znalosti i na oblast obchodní činnosti, marketingu, grafické práce apod.

Profiscan se stal konkurenceschopným dodavatelem komplexní služby především v oblasti digitalizace dokumentů. Tato služba zahrnuje kromě samotného skenování kvalitní analýzu každé jednotlivé zakázky, následnou nabídku její realizace a po dokončení digitalizace i zpětnou fyzickou archivaci, případnou skartaci a vybavení pracoviště klienta pro budoucí oběh dokumentů.

Využitím služeb Profiscanu získáte nejen kvalitně provedenou práci, ale i náhradní plnění povinného podílu zaměstnanců se zdravotním postižením. V neposlední řadě podpoříte uplatnění hendikepovaných osob na trhu práce.

Profiscan s.r.o. je členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených a Hospodářské komory České republiky.


 

Přejít na web o náhradním plněníCertifikát AZZP Copycentrum Digitalizace Digitalizace Copycentrum Vyšívací dílna 'Skleněné magnetické tabule Skleněné magnetické tabule Skleněné magnetické tabule